Výborný obed. RECEPTY na rýchly, chutný a jednoduchý obed

Obed, recepty na obed, čo na obed cez týždeň, čo na obed v nedeľu. Recepty z kuchyne portálu Ženy v meste vám určite prinesú inšpiráciu ako vyriešiť problém, čo na obed. Čo na obed rýchlo a lacno, chutne a ešte aj potešiť všetkých doma. Ponúkame vám recepty na obed z ktorých si určite vyberiete.

Výborný obed. Recepty na rýchly, chutný a jednoduchý obed

Cez týždeň vás možno zaujmú cestoviny, cez víkend zase možno recepty s masom a možno aj šaláty. Tie pokojne cez týždeň aj cez víkend. Ak nemáte na zdravú životosprávu čas počas týždňa, máte čas cez víkend.

Ak naopak máte cez víkend chuť na niečo naozaj maškrtné, vyskúšajte niektorý z náročnejších receptov. Náročnejších na prípravu aj kozumáciu.

Výborný obed recepty. Rýchly, chutný, jednoduchý

Recepty z kuchyne portálu nepripravujú nijaký šéfkuchári svetových reštaurácii, pripravujú ich ženy pre ženy. Rozumieme, že navariť musíte zvládať popri milióne iných povinností, máme to doma tak rovnako. Mali byť napríklad rýchle, chutné a jednoduché. A samozrejme chutné dvakrát.

Veríme, že naše recepty vám zachutia. A ak áno, dajte nám o tom vedieť a napíšte pod receptom, že vám chutil. Veľmi sa potešíme. A dobrú chuť. 😍😍

 

Recepty z kuchyne portálu Ženy v meste? - kliknite

Najlepšie veľkonočné recepty - kliknite si

Najlepšie kuracie recepty - kliknite si

Úžasné recepty na cestoviny - kliknite si