Dokonalá mrazená zelenina, príprava a RECEPTY. Mrazená zelenina na večeru

Dokonalá mrazená zelenina, príprava a recepty. Mrazená zelenina na večeru, ale aj na obed z kuchyne portálu Ženy v meste.

Dokonalá mrazená zelenina, príprava a recepty. Mrazená zelenina na večeru, ale aj na obed z kuchyne portálu Ženy v meste.

Mrazená zelenina, príprava a recepty. Mrazená zelenina na večeru

Využite svoju chladničku a mrazničku naplno. Ak rozmýšľate ako využiť v kuchyni mrazenú zeleninu, alebo hľadáte vôbec dôvod si ju kúpiť. Občas môže byť Mrazená zelenina. Foto - Pixabaymrazená zelenina dokonca zdravšou alternatívou ako čerstvá.

Záleží samozrejme od druhu, ale najmä od stavu v akom sa zelenina nachádza. Ale ak nemáte každý deň zdroj kvalitnej čerstvej zeleniny, napríklad v zime, mrazená zelenina je výborná alternatíva.

Aj zmrazená si uchová množstvo živín a rovnako ako čerstvá prospieva vášmu organizmu.

Preto sme pre vás zoradili všetky recepty z kuchyne portálu Ženy v meste na prípravu mrazenej zeleniny v jednej prehľadnej rubrike. Nájdete tu napríklad recept na fantastické mäsové rizoto kuracie mäso a zelenina, alebo recept na výborné zapekané zemiaky so zeleninou a syrom a napríklad aj recept na výborný kuskus s kuracím mäsom.

Receptov ako pripraviť mrazenú zeleninu je veľa a postupne sem budeme pridávať ďalšie zaujímavé nápady. Vyskúšajte a zastavte sa aj nabudúce.

 

Najlepšia zelenina, RECEPTY ako pripraviť skvelé jedlá zo zeleniny

Najlepší zeleninový šalát, RECEPTY ako pripraviť zeleninový šalát

Najlepší karfiol, RECEPTY z karfiolu na skvelé jedlá

Skvelá šošovica, RECEPTY na skvelé jedlá zo šošovice

Skvelé bezmäsité hlavné jedlá, RECEPTY na 70 výborných jedál