Nakupovanie s portálom Ženy v meste

Pozrite si výber produktov, akcií a zliav, ktoré vybral portál Ženy v meste. Nájdete tu odporúčania na výhodné a dôveryhodné online nákupy cez internet.

Pozrite si výber produktov, akcií a zliav, ktoré vybral portál Ženy v meste. Nájdete tu odporúčania na výhodné a dôveryhodné online nákupy cez internet. Tiež si prečítajte náš návod ako bezpečne nakupovať na internete.

 

O partnerských odkazoch

Na webe Ženy v meste sa nachádzajú partnerské odkazy na produkty zo slovenských eshopov. Odporúčame produkty, ktoré sme buď sami otestovali a veríme im, ďalej také, ktoré dostali najvyššie spotrebiteľské hodnotenia alebo produkty, ktoré majú aktuálne najnižšiu cenu, ale tiež si za nimi stojíme.

Ako fungujú partnerské odkazy na produkty? Ak si niečo kúpite pomocou odkazov v našich článkoch, môžeme zarobiť malú províziu za provízny predaj.

Vy nezaplatíte nič navyše, ceny produktov sú rovnaké ako keby ste ich našli sami na webe, rozdiel je len v tom, že ak sa prekliknete do eshopu z nášho webu, obchodník nám vyplatí pár eur z predaja za to, že ste sa na eshop dostali z portálu Ženy v meste.