Veľkonočné recepty. Veľkonočné sviatky sú u náš tradične spojené aj s bohatou kuchyňou. Chutí vám viac tá tradičná podľa receptov starých mám, alebo máte chuť skôr na niečo modernejšie a povedzme aj zdravšie? Vyberte si spomedzi našich receptov so značkou portálu Ženy v meste.

Veľkonočné recepty 2019

Na úvod celé Veľkonočné menu, moderné a zdravé. Tu je recept na menu presne na mieru rodiny, ako variť spoločne a zapojiť aj deti.

 

Veľkonočné recepty 2019

Zemiakový šalát nezvykne na Veľkonočnom stole chýbať. Vyskúšajte túto jednoduchú variáciu na šalát, ktorý je nielen chutný, ale má aj málo kalórii. Potrebujete iba tri suroviny - zemiaky, uhorky a cibuľu. Kliknite si na recept na zemiakový šalát bez majonézy.
 
 

Veľkonočné recepty 2019 

Veľkonočná hrudka môže byť zaujímavým spestrením na vašom Veľkonočnom stole. Vyskúšajte recept na tento tradičný pokrm, ktorého príprava vôbec nie je náročná. Kliknite si na recept na Veľkonočnú hrudku.

 

Veľkonočné recepty 2019

Ak máte chuť na špecialitu z najtradičnejších, skúste tento recept na tradičný zemiakový šalát (kliknite)

Veľkonočné recepty 2019

Keď máte uvarené údené mäso, veľkonočnú plnku si urobíte za pol hodinu. Ponúknete oblievačom alebo zabalíte na výlet. Kliknite si na náš recept na Veľkonočnú plnku.

Veľkonočné recepty 2019

K Veľkonočným sviatkom neodmysliteľne patria pokrmy z mlieka a vajec. Medzi také modernejšie môžeme zaradiť aj vaječnú tlačenku so zeleninou. Jej príprava je nenáročná a určite zachutí aj vašim šibačom. Kliknite si na náš recept na vaječnú tlačenku so zeleninou.

Veľkonočné recepty 2019

Vyšľahajte jemný tvaroh s bourbon vanilkovým cukrom, pridajte trochu agáve sirupu. Máte chuť na maškrtu? Pripravte si s nami Ovocný tvarohový dezert v pohári (kliknite).