Veľkonočné recepty. Veľkonočné sviatky sú u náš tradične spojené aj s bohatou kuchyňou. Chutí vám viac tá tradičná podľa receptov starých mám, alebo máte chuť skôr na niečo modernejšie a povedzme aj zdravšie? Vyberte si spomedzi našich receptov so značkou portálu Ženy v meste.

Veľkonočné recepty 2021

Na úvod celé Veľkonočné menu, moderné a zdravé. Tu je recept na menu presne na mieru rodiny, ako variť spoločne a zapojiť aj deti. Tu je aj recept na slanú veľkonočnú hrudku z vajec.

 

Veľkonočné menu - kliknite

Veľkonočné pečenie, RECEPTY na 40 skvelých pochúťok

Najlepšie veľkonočné koláče, RECEPTY na 50 najlepších koláčov

Najobľúbenejšie recepty z kuchyne portálu Ženy v meste - kliknite

 

 

 

Veľkonočné recepty 2021

Zemiakový šalát nezvykne na Veľkonočnom stole chýbať. Vyskúšajte túto jednoduchú variáciu na šalát, ktorý je nielen chutný, ale má aj málo kalórii. Potrebujete iba tri suroviny - zemiaky, uhorky a cibuľu. Kliknite si na recept na zemiakový šalát bez majonézy.
 
 

Veľkonočné recepty 2021

Veľkonočná hrudka môže byť zaujímavým spestrením na vašom Veľkonočnom stole. Vyskúšajte recept na tento tradičný pokrm, ktorého príprava vôbec nie je náročná. Kliknite si na recept na Veľkonočnú hrudku.
 

 

 

Veľkonočné recepty 2021

Ak máte chuť na špecialitu z najtradičnejších, skúste tento recept na tradičný zemiakový šalát (kliknite)

Veľkonočné recepty 2021

Keď máte uvarené údené mäso, veľkonočnú plnku si urobíte za pol hodinu. Ponúknete oblievačom alebo zabalíte na výlet. Kliknite si na náš recept na Veľkonočnú plnku.

 

Prečítajte si

 

Veľkonočné recepty 2021

K Veľkonočným sviatkom neodmysliteľne patria pokrmy z mlieka a vajec. Medzi také modernejšie môžeme zaradiť aj vaječnú tlačenku so zeleninou. Jej príprava je nenáročná a určite zachutí aj vašim šibačom. Kliknite si na náš recept na vaječnú tlačenku so zeleninou.

Veľkonočné recepty 2021

Vyšľahajte jemný tvaroh s bourbon vanilkovým cukrom, pridajte trochu agáve sirupu. Máte chuť na maškrtu? Pripravte si s nami Ovocný tvarohový dezert v pohári (kliknite).