Recepty na pondelok majú svoje špecifiká. Po víkende je náročné sa opäť naštartovať. Na webe ženy v meste pre vás najlepšie inšpirácie na úvod týždňa, vyskúšajte naše recepty na pondelok a rozbehnite sa opäť naplno.

Recepty na pondelok

Hľadáte nejaký vhodný recept na pondelok? Na úvod týždňa sa skúste rozhodnúť uvariť si niečo jednoduché, rýchle a zdravé, aby ste začali týždeň správne. Máme pre vás výber toho najvhodnejšieho čo v pondelok variť na obed.

Pondelok je prvý deň v týždni v mnohých kultúrach po celom svete, vrátane Európy. V bežnom kalendári sa pondelok objavuje po nedeľi a pred utorokom, teda hneď po víkende. No všetci vieme, že je to náročný deň. Do nasledujúceho víkendu je jednoducho ďaleko.

Naše recepty na pondelok sú preto jednoduché, rýchle a zdravé, a zároveň vás výborne nasýtia. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje, a začnite týždeň správne. Tu sú niektoré najlepšie recepty na pondelok.

Recepty na obed v pondelok

Začať určite musíme polievkami. Máme pre vás recept na cesnačku, paradajkovú polievku, fazuľovú, alebo hrstkovú. Všetko sú to jednoduché a pritom neuveriteľne chutné polievky.

A ako hlavné jedlo by sme potom mohli odporučiť napríkald zemiakový prívarok, alebo zeleninové rizoto, cestoviny s lososom, alebo cestovinový šalát bez majonézy. Všetko sú to jednoduché a pritom chutné jedlá. Určite nesklamú. Prípadne vyskúšajte náš výber čo na obed cez týždeň, alebo 15 receptov na nedeľný obed. A určite neprehliadnite ani recepty na utorok.