Tento nepečený Kinder cheesecake sa stane ozdobou každého slávnostného stola a zaujme každého milovníka čokolády. Cheescake je naozaj veľmi návykový.

Kinder cheesecake nepečený recept

Tento Kinder cheesecake recept predstavuje naozaj chutný koláčik, ktorý zvládne urobiť každý, kto má chuť na niečo sladké a neodolá čokoládovému pokušeniu.

Využíva jednoduché ingrediencie, ktoré spoločne vytvárajú naozaj skvelý chuťový zážitok. Či už hľadáte dokonalý dezert na rodinnú oslavu alebo chcete len tak potešiť seba a svojich blízkych, tento nepečený cheesecake je tou správnou voľbou

 Jeho krémová textúra a bohatá chuť Kinder čokolády sú zárukou, že z každého kúsku si vychutnáte čisté potešenie. Tu je aj recept na čokoládový cheesecake, alebo nepečený cheesecake s mascarpone.

Vyskúšajte aj skvelé punčové rezy, alebo recept na nepečený čokoládový cheesecake.

Ingrediencie

  • Na korpus: 200 g kakaových sušienok - 100 g rozpusteného masla,
  • Na plnku: 100 g smotany na šľahanie - 60 g práškového cukru - 160 g nad parou rozpustenej a vychladnutej Kinder čokolády - 500 g mascarpone,
  • Na čokoládovú polevu: 100 g smotany na šľahanie - 140 g Kinder čokolády,

Poslať ako nákupný zoznam na e-mail
O chvíľu vám príde váš nákupný zoznam.

Postup receptu

  1. Príprava korpusu: Rozmixujte kakaové sušienky na sypký prášok a zmiešajte ich s rozpusteným maslom. Túto zmes natlačte do tortovej formy na dno (prípadne aj na okraje ak chcete) a dajte do chladničky, aby dobre stuhla.
  2. Príprava plnky: Smotanu na šľahanie vyšľahajte s práškovým cukrom do tuha. Postupne zašľahajte mascarpone a rozpustenú - vychladnutú Kinder čokoládu (dajte pozor, aby mali suroviny približne rovnakú teplotu, aby sa krém nezrazil). Túto krémovú plnku navrstvite na pripravený korpus v tortovej forme a umiestnite znovu do chladničky, aby stuhla.
  3. Príprava čokoládovej polevy: Smotanu na šľahanie zohrejte, ale nevarte. Pridajte nasekanú Kinder čokoládu a miešajte, kým sa úplne nerozpustí. Nechajte opäť mierne vychladnúť a potom nalejte na vrch koláčika, ktorý je ešte stále v tortovej forme. Dajte koláč opäť do chladničky, aby poleva i plnka dobre stuhli. Čiastočne stuhnutý koláč ozdobte ešte pokojne nasekanými kinder čokoládkami, obľúbeným ovocím, alebo šľahačkou.

Poznámka: Doprajte koláču dostatočne dlhý čas v chladničke pred podávaním, aby všetky vrstvy dobre stuhli a koláč sa dal ľahko krájať. A potom už si len užívajte každý kúsok tohto neskutočne chutného dezertu. Tu je aj náš recept na tvarohový cheesecake s ovocím.

Videorecept

Prečo tento kinder cheesecake

Pripravte sa na to, že tento cheesecake sa stane vašim novým obľúbeným receptom.

Nepečený kinder cheesecake má tu výhodu, že jeho príprava nevyžaduje špeciálne kuchynské zručnosti ani použitie rúry, čo ho robí ideálnym riešením pre letné mesiace, keď je teplo a nikomu sa nechce ešte viac zohrievať kuchyňu.

Navyše, možnosť ozdobiť cheesecake podľa vlastnej fantázie vám dáva priestor pre kreativitu a možnosť urobiť z každého dezertu jedinečné dielo. Tak neváhajte, zoberte do rúk mixér a nechajte sa uniesť do sveta sladkého potešenia, ktoré si zaslúži každý.