Skvelé sezónne potraviny, RECEPTY ako využiť sezónnu zeleninu a ovocie

Sezónne potraviny. Vyskúšajte tie najlepšie RECEPTY ako využiť sezónnu zeleninu a ovocie z kuchyne portálu Ženy v meste. Domáce ovocie a zelenina môže byť pre vás tým správnym nápadom, ako sa dlhodobo zdravo a chutne stravovať.

Sezónne potraviny. Vyskúšajte tie najlepšie recepty ako využiť sezónnu zeleninu a ovocie z kuchyne portálu Ženy v meste. Domáce ovocie a zelenina môže byť pre vás tým správnym nápadom, ako sa dlhodobo zdravo a chutne stravovať.

Sezónne potraviny, recepty ako využiť sezónnu zeleninu a ovocie

Sezónne recepty majú dlhodobo svoje miesto v našich kuchyniach, ale v poslednom čase sa o ich význame hovorí stále viac.

Jednoducho ovocie a zelenina, ktorú si dokážete vypestovať vo vlastnej záhradke, alebo ju viete jednoducho kúpiť na trhu, prirozdene patrí k našim organizmom.

Už ani nehovoriac o tom, že ak si niečo dopestujete doma v záhradke, máte istotu v tom, ako ste sa o svoju zeleninku či ovocie starali.

Pripravte si teda napríklad podľa nášho receptu skvelé zeleninovú lečo, no rovnako máme pre vás napríklad aj recept na klasický domáci kečup, či recept na výbornú cuketovú polievku.

Recepty budeme do tejto rubriky pravidelne pridávať, aby ste vždy keď sa tu zastavíte našli tie najaktuálnejšie sezónne pochúťky. 😉

 

Najlepšie recepty z cukety - zapekaná cuketa, cestoviny, placky, polievka

Recepty z jabĺk. Jablkové koláče a muffiny, džem a šalát - kliknite si

Medvedí cesnak najlepšie recepty - kliknite si

Najlepší zeleninový šalát, RECEPTY ako pripraviť zeleninový šalát

Najlepšia tekvica, recepty ako pripraviť jedlá z tekvice

 

 

[[etarget]]