Medvedí cesnak - najlepšie recepty 🐻🍃

Najlepšie recepty z medvedieho cesnaku. S medvedím cesnakom sa dá pripraviť fantastická omeleta, chutné zeleninévé placky, výborná krémová polievka, chutná nátierka, ale aj výborné pesto.

Medvedí cesnak recepty, polievka, pomazánka

Medvedí cesnak je každý rok jedným zo symbolov príchodu jari na Slovensko a špeciálne posledné roky je veľmi vyhľadávaný. Dá sa povedať, že ho ľudia znovuobjavujú pre svoje domácnosti a v kuchyni má obrovské množstvo využitia.

Okrem toho, že je medvedí cesnak veľmi chutný, je to aj liek, ktorý nám rastie v lese na veľkej časti územia Slovenska.

Z kuchyne portálu Ženy v meste sme pre vás vybrali napríklad recept na výbornú krémovú polievku z medvedieho cesnaku, rovnako ale aj recept na výborné fašírky s medvedím censakom a samozrejme nesmie chýbať výborný recept na tradičné pesto z medvedieho cesnaku.

Medvedí cesnak je zelený zázrak. Uskladnenie, pestovanie, mrazený, využitie v kuchyni.

Medvedí cesnak je úžasná rastlinka, ktorá lieči: bolesti hlavy, poruchy trávenia a vylučovania, vysoký krvný tlak, vysokú hladinu cholesterolu, kašeľ, posilňuje imunitu, zlepšuje prietok krvi, má detoxikačné účinky, má protizápalové účinky

Portál Ženy v meste vám ponúka viacero tipov na výborný, ľahký a zdravý obed z medvedieho cesnaku, ktorého príprava je jednoduchá. Nech sa páči, inšpirujte sa.

 

Medvedí cesnak polievka - kliknite

Medvedí cesnak pesto - kliknite

Dobré recepty na každý deň. 40 najlepších receptov

Najlepšia zelenina, RECEPTY ako pripraviť skvelé jedlá zo zeleniny

Najlepšie tradičné recepty z kuchyne webu Ženy v meste