Meghan Markle dnes. Všetko aktuálne o vojvodkyni Meghan

Meghan Markle dnes. Všetko aktuálne o vojvodkyni Meghan a princovi Harrym. Aktuálne správy z prostredia Buckinghamského palác.

Meghan Markle dnes. Všetko aktuálne o vojvodkyni Meghan a princovi Harrym. Aktuálne správy z prostredia Buckinghamského paláca.

Meghan Markle dnes, aktuálne o vojvodkyni Meghan a princovi Harrym

Meghan Markle dnes patrí medzi naznámejšie ženy sveta. Manželka princa Harryho denne plní stránky novín, časopisov a webov po celom svete. Záujem o správy Meghan Markle. Foto - TASR/APz jej života je veľký aj na Slovensku, preto sme sa rozhodli zoradiť všetky správy o vojvodkyni zo Sussexu, ako znie oficiálny kráľovský titul Meghan Markle, zoradiť na jednom mieste.

Rubriku stále aktualizujeme, takže v nej aj nabudúce nájdete nové a zaujímavé texty či fotografie zo života tejto ženy, ktorá sa otvorene hlási k tomu, že je feministkou od detstva.

Pravidelne sa venujeme nielen jej aktuálnemu životu, ale aj témam ako je jej dieťa, názory alebo ako žila predtým ako porodila. Zároveň nás veľmi zaujíma, čo s ňou bude v prostredí kráľovskej rodiny ďalej, ako sa bývalá herečka a feministka vysporiada s prísnymi konzervatívnymi názormi na to, ako má vystupovať a žiť.

Často ju svetové médiá porovnávajú s charizmatickou matkou jej manžela princeznou Dianou. Veľká časť sveta si dnes kladie otázky či ich osud bude podobný. Odpoveď vám zrejme tak ľahko neprinieseme, ale určite vám prinesieme veľa zaujímavých informácií zo života Meghan Markle. Príjemné čítanie.

 

Meghan Markle novinky

Meghan Markle dnes

Meghan Markle instagram

Meghan Markle wikipedia