Najlepšie strukoviny, RECEPTY na skvelé jedlá zo strukovín

Najlepšie strukoviny, RECEPTY na skvelé jedlá zo strukovín z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte skvelé tradičné recepty, aj novinky.

Najlepšie strukoviny, recepty na skvelé jedlá zo strukovín z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte skvelé tradičné recepty, aj novinky.

Strukoviny, recepty na skvelé jedlá zo strukovín

Strukoviny nemôžu na našich stoloch chýbať, recepty ako pripraviť jedlá zo strukovín zase nesmú chýbať vo výbave správneho každého gazdu či výbornej gazdinky.

Aspoň sa to zdá, jednoducho hrachová či fazuľová polievka sú u nás tak obľúbené, že bez nich by už naša kuchyňa nebola taká akú ju všetci poznáme.

Vhodný príjem strukovín so sebou prináša základné zdravotné benefity, znižuje riziko mnohých problémov vrátane srdcových chorôb a cukrovky. Okrem iného strukoviny podporujú aj trávenie.

Preklikajte si naše recepty a vyberte si ten svoj. Už dnes pre vás máme viacero receptov na fazuľovú polievku, zo všetkých vyberme napríklad tento výborný recept na skvelú fazuľovú polievku s údeným mäsom.

Ale rovnako si určite pochutíte aj na skvelej hrachovej kaši, ktorú ľahko pripravíte podľa nášho receptu.  A hodí sa určite aj tento recept na skvelú fazuľovú nátierku s tofu.

Ak ste dnes nenašli u nás ten svoj recept, dajte nám ešte šancu. Recepty na webe Ženy v meste pridávame denne, takže ak sa zastavíte aj nabudúce, určite tu pribudne kopec inšpirácie na skvelé jedlá. Vyskúšajte. 😍

 

Výborný hrach, RECEPTY na skvelé jedlá zo zeleného hrášku

Čo na obed cez týždeň, RECEPTY a tipy na obed

Skvelá fazuľa, RECEPTY na jedlá z fazule

Skvelá šošovica, RECEPTY na skvelé jedlá zo šošovice

Najlepšie varenie, RECEPTY na jednoduché varenie, obedy, večere, mäso