Top 10 receptov roka 2019 na webe zenyvmeste.sk ovládli najmä koláče, ale vo výbere nechýbala ani hokkaido polievka. Pozrite si tie najklikanejšie recepty minulého roku a inšpirujte sa s nami.

Top recepty roka 2019 portálu Ženyvmeste.sk

Recepty na portáli Zenyvmeste.sk minulý rok lámali rekordy záujmu a čítanosti. Nikdy sme nemali tak úspešný rok a nikdy si naše recepty neprečítalo viac ľudí. V decembri počas adventu mali viac ako 2.3 milióna zobrazení články v našej rubrike recepty z kuchyne portálu Ženy v meste.

Receptov pridávame stále viac. Aktuálne už sme sa dostali na viac ako 600 receptov a tisícok fotiek vo fotogalériách. A recepty sme kvôli prehľadnosti zoradili do viac ako stoviek rubrík podľa ich zamerania.

Takže u nás nenájdete len recept na veľmi obľúbený recept na francúzske zemiaky, ale aj viac ako 100 nápadov, čo navariť na obed.

A chceme sa ďalej zlepšovať a prinášať vám stále nové a zaujímavé recepty. Každý deň by sme aj v roku 2020 chceli prinesť aspoň jeden nový recept, celkovo teda viac ako 300 receptov za rok. Už sa na ne tešíme.

Recepty sa snažíme pripraviť naozaj poctivo, každý má podrobný postup a takmer všetky pripojenú aj názornú galériu, aby ste si vždy dokázali porovnať ako sa vám pri varení darí.. 

Rovnako sme sa rozhodli našu ponuku obohatiť a preto aktuálne pracujeme na posledných úpravách nášho celkom nového receptového webu, ktorý čoskoro spustíme s názvom dobrakuchyna.sk. Aj v roku 2020 nás čakajú veľké výzvy, ale pre vás máme pripravených stovky nových zaujímavých receptov. Tak veľa úspechov v kuchyni a dobrú chuť napríklad aj v nasej dobrej kuchyni. 😍

 

 

Top 10 receptov roka 2019 na Zenyvmeste.sk

 

10. Výborná koložvárska kapusta. Osvedčený RECEPT

9. Výborný tvarohový koláč, hrnčekový RECEPT s ovocím ☕

8. Výborné hrnčekové palacinky. Klasický RECEPT

7. Vianočný zemiakový šalát s majonézou, tradičný RECEPT

6. Hneď mäkké vianočné perníčky, rodinný RECEPT

5. Najjemnejšie klasické vanilkové rožky, tradičný RECEPT

4. Najlepšie tradičné linecké koláčiky, osvedčený RECEPT

3. Pravá Hokkaido polievka, originál RECEPT

2. Výborný hrnčekový jablkový koláč, osvedčený RECEPT 🍏

1. Výborná hrnčeková čerešňová bublanina. Osvedčený RECEPT