VideoRECEPTY, tie najlepšie z portálu Ženy v meste

VideoRECEPTY, tie najlepšie z portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami skvelé jedlo. Pozbierajte inšpiráciu z našich videoreceptov, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme.

Videorecepty, tie najlepšie z portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami skvelé jedlo. Pozbierajte inšpiráciu z našich videoreceptov, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme.

Videorecepty portálu Ženy v meste

Pripraviť dobré jedlo pomôže veľmi často aj kvalitný recept. Aby pre vás varenie s našimi receptami bolo čo najjednoduchšie, rozhodli sme sa že postupne pre vás pripravíme databázu krátkych videí. 

Čo najjednoduchšie v nich popíšeme postup prípravy tých najbežnejších receptov, aby ste okrem textu a fotografií mali kompletnú možnosť najlepšie sa v recepte zorientovať.

Ako prvé sme pre vás pripravili videorecept na bryndzové halušky (odkaz na youtube) a následne videorecept na cesnakovú polievku (odkaz na recept na youtube).

Recepty aj ďalej budú pribúdať. Už dnes v našej databáze nájdete obľúbený videorecept na jablkový koláč a rovnako aj ten na zemiakový šalát.

Veríme, že aj naše videá vám podobne ako naše recepty pomôžu stráviť čas v kuchyni efektívne s tým najchutnejším výsledkom. Dobrú chuť. 😍

Praktické rady a nápady do kuchyne Ženy v meste

Jednoduché RECEPTY pre začiatočníkov a začiatočníčky

Čo na obed cez týždeň, RECEPTY a tipy na obed

 

 

[[etarget]]