Recepty na slané vianočné pečivo sú u nás rovnako obľúbené ako tie na sladké. Vyskúšajte si aj slané tento rok pripraviť so ženami v meste.

Slané vianočné pečivo

Na vašom obľúbenom webe zenyvmeste.sk vám v jedinej rubrike ponúkame overené recepty na vianočné koláče. Tentoraz pre vás máme inšpiráciu ako si pripraviť slané vianočné pečivo. Ak ste fanúšikom aj slaného, máme pre vás niekoľko nápadov. Slané pečivo predsa patrí na sviatočný stôl rovnako ako to sladké.

Máme pre u nás napríklad recept na krehké slané pečivo, alebo aj ten najtradičnejší recept na vínové koláčiky. Alebo máte chuť na smotanovo syrové chuťovky, žiadny problém. Rovnako sa však k najkrajším sviatkom roka hodia aj koláčiky z cesta plneného mletým mäsom.

Vianočné slané pečivo

A ak by ste nenašli ten svoj recept, skúste našich 15 najpopulárnejších receptov na vianočné pečivo. Prípradne nám dajte ešte šancu a zastavte sa nabudúce. Recepty na webe ženy v meste aktualizujeme každý deň a postupne pribudnú aj ďalšie recepty overené našimi spolupracovníčkami. Šťastné a veselé Vianoce. :)

Skúste aj naše recepty na najobľúbenejšie vianočné pečivo. Alebo aj toto slané pečivo z lístkového cesta. Pripravte si s nami aj moderné vianočné pečivo. Skúste aj výborné slané chuťovky.