Najlepšia smotana na šlahanie, RECEPTY a použitie smotany na šľahanie

Smotana na šlahanie, RECEPTY a použitie smotany na šľahanie z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte naše recepty, pripravujeme ich pre vás denne.

Smotana na šlahanie, recepty a použitie smotany na šľahanie z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte naše recepty, pripravujeme ich pre vás denne.

Smotana na šlahanie, recepty a použitie smotany na šľahanie

Smotana na šľahanie a recepty na jej využitie v kuchyni portálu Ženy v meste patria medzi tie naše najobľúbenejšie. Celkovo jedným z najobľúbenejších receptov je napríklad recept na skvelé francúzske zemiaky, alebo nie menej obľúbený recept na tradičnú sviečkovú na smotane. Alebo u nás nájdete aj recept na pravý segedínsky guláš.

Jednoducho smotana na šľahanie je veľmi rozšírenou a veľmi obľúbenou ingredienciou v našich kuchyniach. V kuchyni portálu Ženy v meste na to myslíme a pripravili sme množstvo receptov, podľa ktorých viete práve smotanu využiť.

Máme pre vás okrem spomenutých receptov aj ďalšie, napríklad výborný recept na pravú hokkaido polievku,  alebo aj recept na fantastický stroganov. A k nim určite patrí aj demikát.

Čo však nesmie v tomto výbere chýbať sú koláče. Vyskúšajte napríklad recept na mamkin najlepší piškótový koláč s ovocím.

Recepty na portáli Ženy v meste pribúdajú prakticky každý deň, zastavte sa v tejto rubrike aj nabudúce, budeme tu určite mať pre vás ďalšie skvelé novinky.

 

Najlepšia kyslá smotana, RECEPTY na skvelé jedlá s kyslou smotanou

Dokonalá omáčka, RECEPTY na omáčky k mäsu, ryži, zemiakom

Najlepší jahodový koláč, RECEPTY na skvelé jahodové koláče

Najlepšia polievka na nedeľný obed, RECEPTY na polievky na nedeľu

Dobré recepty na každý deň. 40 najlepších receptov