Vyskúšajte naše veľkonočné recepty s obrázkami a pripravte si výborné sviatočné menu. Máme pre vás overené recepty portálu ženy v meste. Nájdete ich nižšie v článku.

Veľkonočné recepty s obrázkami

Veľká noc je časom osláv, rodinných stretnutí a samozrejme vynikajúceho jedla. Sviatočný stôl sa pri tejto príležitosti skláňa pod ťarchou rôznorodých chutí, ktoré sprevádzajú tieto jarné sviatky.

Aby ste aj vy mohli svojich blízkych potešiť niečím výnimočným, pripravili sme pre vás kolekciu veľkonočné recepty s obrázkami, ktoré obohatia vaše sviatočné menu.

Od výborných orechových košíčkov cez tradičné bryndzové pagáče, až po luxusné dezerty ako čokoládový cheesecake či exotickú kokosovú roládu.

Nezabudli sme ani na milovníkov tradičných pochúťok s receptom na šťavnaté pečené kačacie prsia, ktorý vás prevedie krok za krokom k dokonalej rovnováhe chutí. Skúste aj naše ďalšie inšpirácie na veľkonočné pečenie.

Recepty s obrázkami na Veľkú noc

 1. Orechové košíčky izidor - Tieto malé dezerty sú perfektným záverom akéhokoľvek sviatočného stolovania, a ich príprava podľa osvedčeného receptu zaručuje výnimočnú chuť.


   
 2. Najlepšie bryndzové pagáče bez kysnutia - Bryndzové pagáče sú neoddeliteľnou súčasťou slovenskej kuchyne a tento recept umožňuje ich rýchlu a jednoduchú prípravu bez potreby dlhého kysnutia.


   
 3. Výborný čokoládový cheesecake, osvedčený recept - Čokoládový cheesecake je dezert, ktorý nikdy nesklame. Tento recept ponúka spoľahlivý spôsob, ako dosiahnuť bohatý a krémový výsledok.


   
 4. Kokosová roláda - Ide o dokonalú kombináciou jemného, vzdušného cesta a bohatej kokosovej plnky, ktorá zaručene zaujme každého milovníka kokosu. Jej príprava je jednoduchšia, než by sa mohlo zdať, a výsledkom je dezert, ktorý je nielen chutný, ale aj vizuálne atraktívny, ideálny na sviatočný stôl alebo ako potešenie pre návštevy.


   
 5. Pečené kačacie prsia - Predstavujú luxusný a elegantný pokrm, ktorý je zároveň šťavnatý zvnútra a perfektne chrumkavý zvonka. Tento osvedčený recept odhalí, ako správne pripraviť kačacie prsia, aby ste dosiahli ideálnu rovnováhu chutí a textúr, čo z tohto jedla robí ideálnu voľbu pre špeciálne príležitosti alebo slávnostné večere. Ďalšie recepty nájdete nižšie v článku!

Skúste aj naše veľkonočné recepty na zákusky.

Videorecept