Najlepší biely jogurt, RECEPTY na zdravé jogurtové pochúťky

Najlepší biely jogurt, RECEPTY na zdravé jogurtové pochúťky z kuchyne portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami zdravé a chutné jedlá s jogurtom.

Najlepší biely jogurt, recepty na zdravé jogurtové pochúťky z kuchyne portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami zdravé a chutné jedlá s jogurtom.

Biely jogurt, recepty na zdravé jogurtové pochúťky

Biely jogurt. Foto - JajaBiely jogurt a recepty v ktorých sa dá využiť sú pre ľudský organizmus obrovským zrojom zdravej energie. Jogurt je nabitý probiotikami, vápnikom, bielkovinami a fosforom.

Vďaka tomu pomáha telo chrániť pred cukrovkou, zosliňuje kosti, jogurt je aj veľmi priateľský k črevám.

Už jeden malý téglik jogurt denne znižuje riziko osteoporózy a znižuje riziko vysokého krvného tlaku. Jogurt má dokonca väčší podiel na znižovaní krvného tlaku ako ovocie a zelenina.

Preto sme pre vás zoradili jedlá s bielym jogurtom v tejto prehľadnej rubrike. Máme tu pre vás napríklad recept na fantastický cestovinový šalát bez majonézy, alebo napríklad aj recept na zdravú kapustovú polievku z hlávkovej kapusty.

Ale rovnako aj recept na výborný jogurtový koláč s ovocím, ktorý zmizne rýchlo. Jednoducho receptov v ktorých sa dá využiť jogurt je na výber veľa.

Do kuchyne portálu Ženy v meste pridávame recepty každý deň, zastavte sa aj nabudúce a vyskúšajte aj naše novinky. Dobrú chuť. 😍

 

Skvelé mlieko, RECEPTY na jedlá s mliekom a niečo z mlieka

Výborné orechy, RECEPTY ako najlepšie využiť orechy

Najlepší olivový olej na varenie, RECEPTY s olivovým olejom

Skvelý paradajkový pretlak, RECEPTY ako využiť rajčinový pretlak

Výborná majonéza, RECEPTY ako využiť majonézu