Pripraviť sobotný obed občas nie je tak náročné ako si vymyslieť, čo si uvariť. Najlepšie recepty na sobotňajší obed z kuchyne portálu ženy v meste tu máme na jednom mieste.

Sobotný obed, top recepty

Víkendové receptové inšpirácie majú u nás na webe ženy v meste svoje trvalé miesto. Rébus, ktorý musíme riesiť vždy končom týždňa sa zaoberá aj výberom toho správneho receptu na obed v sobotu.

Skúste napríklad naše fašírky. Ozaj chutné, šťavnaté a zároveň na povrchu chrumkavé fašírky majú svoje tajomstvo. Na webe zenyvmeste.sk vám prezradíme, čo všetko je potrebné dodržať, aby sa naozaj podarili.

Každá skúsená gazdinka či kuchár má už isto vlastný postup ako priviesť svoje fašírky k dokonalosti. Základná zásada spočíva v kombinácii mäsa, vajíčok a staršieho chleba. Viac nájdete v našom recepte na fašírky.

Top recepty na sobotný obed

A potom sú tu napríkald zemiakové placky. Tradičné jedlo, ktoré patrí do každej slovenskej domácnosti. VYskúšajte tie naše zaručene chrumkavé a najlepšie.

K nim sa hodí dokonale tradičná polievka od našich západných susedov v Česku s názvom kulajda. Tá správna má špecifickú chuť, ide o vynikajúce prepojenie kyslej a sladkavej chuti, húb a zemiakov. Hustá polievka, nepotrebujete vlastne už ani druhé jedlo. Nie nadarmo sa hovorí, polievka je základ dobrého obeda.

Máme pre vás aj ďalšie inšpirácie na obed v sobotu, vyberte si nižšie.