Najlepší obed zo zeleniny, RECEPTY na skvelé zeleninové jedlá

Najlepší obed zo zeleniny, RECEPTY na skvelé zeleninové jedlá z kuchyne portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami skvelú zeleninu na obed.

Najlepší obed zo zeleniny, recepty na skvelé zeleninové jedlá z kuchyne portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami skvelú zeleninu na obed. 

Obed zo zeleniny, recepty na skvelé zeleninové jedlá

Obed zo zeleniny. Foto - NelaObed zo zeleniny a recepty ako ho pripraviť patria v krajinách známych nadpriemernou dĺžkou života k základom. Napríklad denná konzumácia koreňovej zeleniny prispieva k lepšiemu trávaniu a pomáha regulovať krvný tlak.

Mrkvu môžeme konzumovať aj surovú, ale väčšinu koreňovej zeleniny treba tepelne spracovať. Samozrejme pre šaláty platia iné pravidlá. Nájdite si aj svoj recept na zeleninové šaláty.

Obed zo zeleniny je naozaj výborný nápad, zdravý a samozrejme aj chutný. Vybrali sme preto pre vás do tejto rubriky skvelé recepty ako pripraviť obed zo zeleninou. Napríklad tento recept na paradajkovú polievku.

Máme pre vás ale napríklad aj recept na fantastickú a rýchlu cesnakovú polievku, alebo aj recept na skvelý špenátový prívarok. Rovnako však u nás nájdete aj recept na fantastické mäsové rizoto so zeleninou, alebo rovnako aj recept na najlepšie domáce lečo.

Na výber je toho dosť, ale ak nenájdete svoj recept, zastavte sa aj nabudúce. Recepty do kuchyne portálu Ženy v meste pridávame každý deň, určite si nabudúce nájdete aj ten svoj. 😍

 

Výborný obed, recepty na obed - kliknite si

Najlepší zeleninový šalát, RECEPTY ako pripraviť zeleninový šalát

Najlepšia zelenina, RECEPTY ako pripraviť skvelé jedlá zo zeleniny

Dokonalá mrazená zelenina, príprava a RECEPTY. Mrazená zelenina na večeru

Výborný hrach, RECEPTY na skvelé jedlá zo zeleného hrášku