Cestoviny s bambinom majú svoje čaro a nájde sa len málo jedákov, ktorý ich odmietnu. Najjednoduchšie a najrýchlejšie cestoviny so syrom bambino, aké sa dajú doma pripraviť. Vyskúšate?

Cestoviny s Bambinom

Pripraviť si doma cestoviny so syrom bambino nie je naozaj nič náročné. Máme pre vás recept, ktorého sa naozaj nemusí báť nikto. A na pohlaví pri jeho príprave rozhodne nezáleží.

Stačí len chuť na trošku času stráveného v kuchyni. Pripravte si chutné a jednoduché jedlo, ktoré sa výborne hodí na rýchly obed, alebo večeru. Aj príprava cestovín môže byť občas časovo náročnejšia, ale niektoré sú jednoduchšie. Presne ako tieto.

Receptovú databázu na ženách v meste tvoríme už viac ako päť rokov. Za ten čas sa nám pribudlo viac ako tisíc najrôznejších receptov. Tento bol pôvodne súčasťou obedového menu, ktoré pre svoje deti pripravuje Saša z Bratislavy.

Pôvodný recept na hrstkovú polievku, ktorú doma s cestovinami a bambinom pripravuje nájdete tu. Cestoviny s bambinom si zaslúžia vlastný recept, tak sme ho pre vás po dlhých rokoch pripravili. A môžete si k nim pripraviť skvelú polievku minestrone.

Ingrediencie na prípravu cestovín so syrom bambino

Poslať ako nákupný zoznam na e-mail
O chvíľu vám príde váš nákupný zoznam.

Postup receptu syrových cestovín s bambinom

  1. Pripravíme omáčku: na spodok kastrólika dáme trochu mlieka, do neho tavený syr, hrášok a varíme na miernom ohni, kým sa syr neroztopí. Uvaríme ľubovoľné cestoviny, zmiešame s omáčkou a podávame.
  2. Rýchlo pripravené aj rýchlo zjedené. Hrášok môžeme nahradiť prípadne skombinovať s nakrájanou šunkou, kukuricou, alebo čímkoľvek čo máte doma a máte na to chuť. Vrch môžeme posypať strúhaným syrom.

Dobrú chuť. Vyskúšajte aj recept na jednoduchú hrachovú polievku - kliknite