Vyberte si z receptov na najlepšie polievky pre rok 2023. Máme pre vás desiatky overených receptov na skvelé polievky na každé ročné obdobie.

Najlepšie polievky, varecha sa hodí

Čo by to bola za príprava polievky bez varechy. Pripravte si tie najlepšie z receptov od žien v meste, určite ju v nich využijete. Polievky sú ako storené na domácu prípravu.

Sú pomerne nenáročné na prípravu a výsledkom je výborná chuť a skvelý obed. Napríkald kyslá zemiaková polievka je skvelý nápad. Tento recept sa určite hodí do každej domácnosti a kto ju raz ochutnal, je celkom pravdepodobné, že sa k nej vráti aj nabudúce.

Recepty na najlepšie polievky

Podobne úžasná je aj kulajda pôvodom z Česka. Výborným doplnkom je v jej prípade stratené vajce alebo vajíčko uvarené na hniličku. Ak nemáme huby čerstvé, môžeme zvoliť aj huby sušené.

Kulajdu si môžete pripraviť aj s čerstvými šampiňónmi, samozrejme, prižmúrime jedno oko, pretože práve lesné huby jej dodávajú nádhernú vôňu. A máme pre vás mnohé ďalšie. Určite k nim patrí aj demikát. Vyskúšajte aj ďalšie recepty na desiatovú polievku, alebo tie na zimné polievky. Skúste aj našich 10 receptov na starodávne polievky.