Recepty na obed, top recepty na jednoduchý obed

Vybrali sme jednoduché recepty na obed. Viac ako sto overených a jednoduchých receptov na obed od portálu Ženy v meste. Vyskúšajte si s nami pripraviť jednoduchý, ale veľmi chutný obed.

Recepty na obed, najlepšie overené recepty na jednoduchý obed. Foto - Nela

Jednoduché recepty na obed sa vždy hodia. Ponúkame vám viac ako sto overených receptov na obed z kuchyne Ženy v meste. Máme recepty na obed, vyskúšajte to s nami. Pripraviť si jednoduchý, ale veľmi chutný obed nemusí byť nesplniteľná úloha.

Recepty na obed

Občas sú recepty na obed nenahraditeľné. Nemáte veľa času tráviť v kuchyni, alebo jednoducho nechcete stráviť celé predpoludnie vyberaním správnych ingrediencií a varením niečoho, čo sa nie a nie uvariť? 

Že obed je hlavné jedlo, o tom sa zrejme ani nemusíme baviť. Kvalitný obed je predpokladom potrebným na produktívne popoludnie. A dobrý recept na obed všetko výrazne zjednoduší. Chutí vám cuketa, alebo cestoviny, máme oboje.

Zoradili sme pre vás obedové recepty portálu Ženy v meste, ktoré majú ďalšiu skvelú vlastnosť. Sú jednoduché a časovo nenáročné. Často ich pripravíte naozaj za pár minút a netreba k nim nijakú zásadnú znalosť vecí kuchynských.

Vyskúšajte napríklad náš recept na fazuľovú polievku bez mäsa so zemiakmi, alebo výborný recept na cestovinový šalát s kuracím mäsom, či napríklad aj recept na haruľu.

Už dnes pre vás máme viac ako sto receptov na jednoduchý obed a každý deň budeme pridávať nejaký nový. Zastavte sa v tejto rubrike aj nabudúce a preklikajte si aj naše novinky. Napríklad overený recept na bolonské špagety.

 

 

Obed a výber receptov na obed

Klasické recepty na obedBabičkine recepty na obed - 15 receptov na nedeľný obedDomáce recepty na obedČo na obed rýchlo a lacno - Čo na obed cez týždeň  - Rýchle recepty na obed - Minútky na obed

 

Recepty na skvelú polievku

Vyskúšajte aj ďalšie skvelé recepty