Občas sa bez minútky obed proste nezaobíde. Šikovné minútky na obed sa výborne hodia v každej kuchyni. Vyskúšajte tieto naše rýchle obedové inšpirácie.

Minútky na obed

Špeciálne počas týždňa sa recepty ako si doma pripraviť rýchly obed nesmierne hodia. Minútky na obed manú v niektorých dňoch doslova cenu zlata. Máme pre vás recepty, ktoré majú slovo minútka už vo svojom názve. Napríklad výborné bravčová karé je minútka, ktorú si zamilujete.

Ale rovnako máme aj desiatky ďalších receptov z ktorých sa dá pripraviť výborný obed už za pár minút. Mnoho z nich je s mäsom, mnoho bez mäsa. Medzi tie z prvej kategórie patria napríklad jednoduché zemiaky s klobásou a medzi tie druhé zase napríklad cuketový prívarok. Záleží samozrejme čo si k nemu zvolíte.

Výborným a rýchlym jedlom sú ale napríklad aj tradičné šunkofleky. Receptov máme na výber naozaj mnoho, stačí si len trošku poscrolovať a vybrať si ten svoj.

Obedové minútky

Ak máte čas, určite si radi doma v kuchyni pripravíte aj nejaký náročnejší obed. Ale času občas naozaj nie je na rozdávanie. Preto verím, že sa vám recepty v tejto rubrike hodia. Napokon vyberajú ich samotní Slováci, zoradili sme ich podľa ich popularity. Alebo vyskúšajte minútky zo zemiakov.

ReceptyObed → Minútky na obed