Času nie je nikdy nazvyš. Minútky na obed upotrebíte najmä počas týždňa v každej domácnosti. Minútka na obed nemusí byť len rýchla, ale určite aj chutné

Minútky na obed

Vybrali sme pre vás 15 overených receptov z kuchyne portálu ženy v meste ako si rýchlo pripraviť chutný obed rýchlo.

Medzi receptami nájdete tie v ktorých hrá hlavnú úlohu mäso (napríklad recept na paprikáš), potom tie s cestovinami, ale aj mnohé ďalšie. 

Určite sa zhodneme, že minútky na obed by mali mať dve základná danosti. Výsledkom by v malo byť chutné a zároveň rýchlo pripravené jedlo. Často to nie je komplikované spojiť. Vyberte si svoje recepty z našej ponuky. 

Obed za minútku

Jedným z našich top receptov medzi minútkami určite budú kuracie prsia na hrášku. Ako prílohu môžete zvoliť ryžové rezance, zemiakovú kašu, alebo kuskus. Všetko k sebe ladí. Podobne je na tom stroganov.

Rovnako sú na tom aj tieto zapekané cestoviny, recept hotový naozaj za pár minút. Alebo domáce zemiakové hranolky.

Minútky na obed sa jednoducho nestratia. A ak by vám našich 15 overených receptov bolo málo, máme pre vás ďalšie recepty na obed nižšie. Alebo skúste naše polievky. Receptom na chutné jedlá sa rozumieme. Veľa úspechov v kuchyni a dobrú chuť. Alebo vyskúšajte minútky zo zemiakov. Prípadne aj naše nápady čo na obed rýchlo a lacno.