Na webe ženyvmeste.sk sme vybrali 10 top receptov, ktoré vám uľahčia prípravu kokosového vianočného pečiva. Za dlhé roky máme mnoho vianočných receptov a tie na kokosové vianočné pečivo majú medzi nimi zvláštne miesto. Dobrú chuť.

Kokosové vianočné pečivo

S kokosom, najmä strúhaným sa u nás dlho pracuje. Svoje miesto má táto cudzokrajná ingrediencia najmä pri príprave koláčov, špeciálne tých vianočných. Prípravu kokosových guliek si pamätám už z detstva. 

A tak sme tentoraz pre vás zoradili práve kokosové vianočné pečivo,aby nechýbalo ani pri vašom vianočnom stromčeku.

U nás nesmie chýbať a nikto sa tomu nečuduje. Je najlepšie (samozrejme každému podľa chuti:). Na ženách v meste máme pre vás 10+ top receptov ako si chuť kokosového vianočného pečiva doma pripomenúť aj tento rok.

Vianočné pečivo s kokosom

V našom zozname samozrejme nesmú chýbať kokosové pusinky, ale ani kokosové ježe. Kokosové guľky máme aj bez salka. Pri kokosových koláčoch sa tak nejako ten kokos vždy dostane aj do ich názvu. Inak tomu nie je ani pri kokosovej roláde, alebo kokosových rožkoch. Veľa úspechov a nech sa vám kokosové vianočné pečivo vydarí. Napríklad naše laskonky.

Prípadne vyskúšajte aj recepty na čokoládové vianočné pečivo, alebo aj recepty na kakaové vianočné pečivo. Skúste aj naše recepty na najobľúbenejšie vianočné pečivo. Tu je vašich 10 najobľúbenejších.