Z kuchyne portálu Ženy v meste sme vybrali 15 overených receptov, ako si rýchlo pripraviť chutnú večeru. Naše najlepšie minútky na večeru sú tu len pre vás.

Minútky na večeru

Varenie je často otázkou času. Čím menej nás ho stojí, tým skôr si jednotlivé recepty vyberieme opakovane. Pri vytváraní receptov na portáli ženy v meste to vieme a myslíme na to. 

Pripravili sme vám za dlhé roky nášho fungovania už stovky podobných receptov a tu je aktuálne 15 najobľúbenejších z nich. Rozhodne vyskúšajte napríklad náš recept na zelerový šalát s ananásom. Na prvý pohľad sa to môže zdať zvláštna kombinácia, ale výsledkom budete príjemne prekvapení, garantujeme.

Sterilizovaný zeler je presne ten typ potraviny, ktorá často roky stojí v polici a nie je pre ňu úplné využitie. tento šalát vám naozaj bude chutiť.

Večera za minútku

Alebo máte skôr chuť na pečené zemiaky, nižšie je recept. Rovnako určite oceníte aj ten na cestovinový šalát bez majonézy, alebo ten na cuketový prívarok. A ak by ste hľadali niečo iné, tu sú recepty na minútku na obed. Alebo minútky zo zemiakov.