Pripravili sme pre vás overené recepty ako si pripraviť trvanlivé veľkonočné pečivo. Vyskúšajte tento rok na Veľkú noc napiecť so ženami v meste.

Trvanlivé veľkonočné pečivo

Pripraviť si veľkonočné pečivo pár dní dopredu a počas Veľkej noci sa už nestresovať? Čo poviete? Pripravte si s nami trvanlivé veľkonočné pečivo už dopredu a máte vystarané.

Originálne kokosové guľky rafaelo určite patria u nás medzi obľúbené pečivo a potešia malých aj veľkých. Ak ich zaradíte medzi koláče, ktoré tento rok na Veľkú noc pripravíte, určite sa nikto nenahnevá.

Recept na orechové grilážky so Salkom patrí podobne ako napríklad linecké cesto, alebo vanilkové rožky medzi najtradičnejšie koláče na Slovensku. Milujete karamel a orechy? Tak potom je griláž pre vás ako stvorená.

Pečivo na Veľkú noc trvanlivé

Ak máte chuť na niečo slané, skúste skvelé, jednoduché a extra chutné pizzové slimáky z lístkového cesta - recept, ktorý si zamilujete. Recept z kuchyne portálu Ženy v meste vás nesklame. Máme aj recept na rumové guľky. Inšpirujte sa našimi receptami aj pri výbere čo na veľkonočný stôl.