Máme staré recepty na koláče, domov si bez nich často ani nevieme predstaviť. Výber medzi starými receptami na koláče už nie je náročný, pripomeňte si staré dobré časy.

Staré recepty na koláče

Recepty na staré koláče sú pre nás často nemennou konštantou. Sú to chute, ktoré nás nezastaviteľne prenesú do časov bezstarostného detstva, keď nám stará mama pripravovala napríklad lekvárové buchty, podľa receptu ako jej ich pripravovala aj jej stará mama. Alebo perník. A niesmieme zabudnúť ani na legendárny jablkový koláč.

Sú to často spomienky na krásne časy minulosti. Staré recepty na koláče preto majú svoje nemenné miesto a nie je nijaký dôvod, aby sa na tom niečo do budúcna zmenilo. Jednoducho koláče starej mamy tu pre nás sú a budú ešte dlho. Napríklad linecké cesto od babičky.

Recepty na staré koláče

Pripravte si s nami doma koláče podľa dávno overených receptov. Ak hľadáte novinky, nie ste tu správne. Ale ak hľadáte naopak rokmi overené recepty na tradičné koláče, ste tu správne. Napríklad recept na palacinky. Alebo ten na české Honzovy buchty.

Máme pre vás v jedinej rubrike zoradené desiatky receptov na dokonalé chute minulosti. Máme pre vás recept na piškótovú roládu alebo koka sušienky. Všetky staré recepty na koláče a cukrovinky časov dávno minulých. Napríklad tento tradičný recept na ovocný koláč s posýpkou.

ReceptyKoláče → Staré recepty na koláče