Pripraviť si najlepšie vanilkové vianočné pečivo podľa overených receptov od žien v meste je jednoduché. Všetky recepty máme overené, aby sa vám vaše vanilkové vianočné pečivo naozaj podarilo.

Vanilkové vianočné pečivo

Vianočné pečivo s vôňou a chuťou vanilky patrí na našich vianočných stoloch k tomu najvyhľadávanejšiemu. Každý rok sa ich u nás upečú desiatky rôznych koláčikov. Majú u nás dlhú tradíciu, ktorá siaha ešte do čias Rakúska - Uhorska. Na Slovensku jednoducho majú pevnú tradíciu a sú hlboko zakorenené.

V našej kuchyni plnej receptov máme napríkald recept na babičkine vanilkové rožky. Chutia božsky. Vyskúšajte aj recept na tradičné linecké koláčiky, alebo ten na orechové košíčky. A čo parížske rožky? Alebo recept na orechovo vanilkové rožky, Ak by sa vám nedarili, skúste náš článok: Vanilkové rožky sa rozpadávajú, čo robiť? Pripravte si s nami aj moderné vianočné pečivo.

Vianočné vanilkové pečivo

Jednoducho vanilkové vianočné pečivo ponúka mnoho inšpirácie. Zoradili sme pre vás všetky recepty na jednom mieste. Vyberte si ten svoj.