Aj tento rok sú domáce veľkonočné koláče príležitosť potešiť seba aj rodinu. Máme pre vás overené recepty a veľký výber koláčov vhodných na Veľkú noc.

Veľkonočné koláče

Tradičné veľkonočné zákusky a koláče, alebo niečo modernejšie? A čo takto linecké koláčiky, či jednoduché zákusky na plech, alebo veľkonočné nepečené koláče. Máme pre vás mnoho receptov, z ktorých si určite vyberiete.

Veľká noc je príležitosť zasadnúť po dlhej zime za spoločný stôl a potom sa vybrať  do prírody a osláviť tieto jedinečné sviatky jari. A bude tomu tak aj tento rok.

Veľkonočné tradície s koláčmi rátajú ako s nevyhnutným predpokladom. Ku korbáču a prvým jarným kvietkom neodmysliteľne patria.

Aby ste príprav však nemali vyše hlavy, vyberte si z nášho bohatého výberu podľa svojich chutí aj preferencií. Jednoduchšie, alebo aj čosi zložitejšie, čo sa na záver odvďačí skvelou chuťou? Sladké, alebo slané? Veľká noc má tento rok až aprílový dátum, takže počasie už nám určite bude priať. Držme si palce.

Výber koláčov na Veľkú noc

Pohodovému víkendu s fantastickými koláčikmi a zákuskami tak nič nestojí v ceste. Vyberte si medzi desiatkami receptov na veľkonočné koláče, ktoré sú počas dlhých rokov odskúšané v bežnom živote. Pečieme ich u nás v redakcií a vieme, že majú byť zrozumieteľné a pripravené z dostupných surovín. Držíme vám aj tento rok palce. :)