Najlepšie orechové vianočné pečivo si nájde svojich fanúšikov v každej rodine. Zozbierali sme top 10 receptov od žien v meste na prípravu orechového vianočného pečiva. Vyskúšajte ich s nami.

Orechové vianočné pečivo

Vianočné pečivo s orechami má medzi vianočnými koláčmi na Slovensku výnimočné postavenie. Ide vlastne o sezónne recepty, orechy sú u nás veľmi obľúbené a práve na jeseň je ich hojnosť.

Medzi našimi receptami je ich pomerne veľa takých, v ktorých využijete práve aj orechy. Tu je desať top receptov, ako využijete orechy aj pri príprave vianočného pečiva.

Vianočné pečivo s orechami

Najnovším medzi nimi je recept na orechové rožky, ale je medzi nimi aj recept na špaldové linecké koláčiky s orechami, alebo napríkald ten na šuhajdy. A úplnou klasikou sú vanilkové rožky, recept ako žiadny iný.

Jednoducho orechové vianočné pečivo nič nenahradí, určite ani v budúcnosti do ktorej dnes dovodíme. Takže šťastné a veselé. Ak máte chuť, skúste aj naše recepty na vianočné rezy, alebo recepty na čokoládové vianočné pečivo. Tu je vašich 10 najobľúbenejších.

Recepty → Koláče → Vianočné koláče → Vianočné pečivo s orechami