Ženy v meste sú tu už viac ako 5 rokov. Za celé obdobie máme pre vás kompletnú zbierku 30 najpopulárnejších receptov na slovenské polievky. Vyberte si niektorú a pripravte si skvelé polievku s nami.

Zbierka 30 najpopulárnejších receptov na slovenské polievky

Slovenské polievky sa v našich kuchyniach tešia veľke popularite. V konkurencií ostatných receptov patria medzi tie najklikanejšie. Kráľovnou je polievka z tekvice hokkaido. Vyskúšajte aj kyslú polievku z tekvice Hokkaido. Nie je to možno tradičná polievka našich starých mám, ale aktuálne je nesmierne populárna.

Nasleduje paradajková polievka, špenátová a medzi klasiky patrí určite aj fazuľová polievka. Medzi tradičné patrí potom aj cesnačka, alebo aj kapustová polievka. Rovnako však aj kyslá zemiaková polievka.

Výber receptov už necháme na vás, ale ponuka je na webe ženy v meste je naozaj široká. Polievky patria medzi nesmirne populárne a zrejme sa na tom v dohľadnej dobe nič nezmení. Napríklad táto jarná zeleninová polievka.

A určite sa nestratí ani hubová polievka. Veľa úspechov pri varení a potom už len dobrú chuť. Alebo vyskúšajte aj hustú fazuľovú polievku s údeným mäsom. Vyskúšajte aj ďalšie recepty na desiatovú polievku, alebo tie na zimné polievky.  Tu sú zase recepty na husté krémové polievky. A tu je naša držková polievka.